درباره لورنز کافی

«لورنز کافی» یک راه حل همه جانبه برای تهیه قهوه است. مشتریان ما، چه روزانه و چه سالانه به قهوه احتیاج داشته باشند، دیگر نیازی به سروکار داشتن با تامین کنندگان متعدد و مختلف نخواهند داشت. چرا که لورنز کافی به صورت همه جانبه از صفر تا صد در خدمت مشتریان خود است.ما خوشحالیم که توانایی خود را در ارائه خدمات کامل به مشتریان خود اعلام می کنیم. مشتریان ما چه به قهوه خام احتیاج داشته باشند و چه قهوه ی روست شده، ما اینجا هستیم که برای آن ها خدمات لازم را فراهم کنیم.شکل گیری لورنز کافی از جایی شروع شد که تیم جوان ما با تکیه بر حداکثر تلاش و دانش به روز خود، تصمیم گرفت که بر توانمندی و نیروی جوان خود تکیه کرده و همکاری خود را با جوانان این مرز و بوم اعلام کند.
با توجه به جوان بودن این صنعت در کشور عزیزمان ایران، لورنز کافی به کار گیری نیروهای جوان، تحصیلکرده و پر انرژی را با هدف اشتغال زایی در الگوی کار خود قرار داده است.

چشم انداز لورنز کافی

 *   جلب رضایت هموطنان ایرانی با ارائه ی قهوه باب میل ایشان

 *   افزایش سهم بازار قهوه در ایران

*   نفوذ قهوه ایرانی به بازار کشورهای همسایه

 *   کمک به اشتغال نیروهای کار توانمند ایرانی

 *   کمک به بهتر دیده شدن این محصول انرژی زا در ایران

فلسفه ی وجودی لورنز کافی

لورنز کافی خود را از 21 تیر ماه 1398 در عرصه ی قهوه شروع کرد . کمک به هموطنان عزیز در جهت مصرف قهوه ی با کیفیت با رعایت اصول بهداشتی از قبیل استفاده از بسته بندی های سوپاپ دار از اولولیت های این مجموعه بوده است . به علاوه ی یاری رساندن به کسانی که تازه با قهوه آشنا شدن در راستای انتخاب درست نوع قهوه که باب میل و سلیقه ی ایشان باشند از دیگر اولویت های اصلی ما می باشد . اما در آخر ما این جا هستیم تا کمک کنیم ایرانی های عزیز به جای مصرف قهوه های بی عطر و طعم ، قهوه تازه رست با عطر و طعم بی نظیر رو تجربه کنند .

بیایید تا با کمک هم در بهتر شناخته شدن قهوه کمک کنیم .